Zalety domów szeregowych w Częstochowie | Platinium Park

Zalety domów szeregowych

Kup dom szeregowy Platinium Park II
Mieszkanie w bloku przytłacza Cię swoją pospolitością? Chcesz się wyrwać z blokowego życia, jednocześnie nie porzucają korzyści, jakie wynikają z miejskiego życia? Doskonałą alternatywą dla Ciebie będzie dom szeregowy, który pozwala zachować kompromis pomiędzy miejskim życiem a kawałkiem własnego podwórka. Warto zaznaczyć, że apartamenty w szeregówkach są opcją o wiele tańszą niż nowo wybudowany dom. Elementem, który Cię zaskoczy po zamieszkaniu w „szeregówce”, będą niskie koszty eksploatacyjne. Sprawdź, argumenty przemawiające za jednorodzinnymi domami szeregowymi!

Niskie koszty eksploatacji oraz budowy

Mianem „szeregówki” nazywamy ciąg domów jednorodzinnych, które dzielą ze sobą wspólne ściany. Koszty związane z wybudowaniem jednorodzinnego domu szeregowego są znacznie niższe niż w przypadku domu wolnostojącego. Również koszty związane z eksploatacją szeregówki są mniejsze. Decydują o tym wspólne ściany pomiędzy budynkami. W miesiącach zimowych, kiedy włączone jest ogrzewanie, sąsiedzi „grzeją” się wzajemnie oraz ograniczają ucieczkę ciepła na zewnątrz. Rachunki za ogrzewanie w zimę będą niższe niż w domu wolnostojącym. Warto zaznaczyć, że szybkość nagrzewania się pomieszczeń w szeregówce jest też większa.

Większy komfort niż w bloku

Ważna jest dla Ciebie swoboda, która ograniczona jest w bloku? Coraz popularniejsza zabudowa w zachodniej Europie, będzie rozwiązaniem Twojego problemu! Dlaczego szeregówki zyskały taką popularność? Zapewne za sprawą atrakcyjnej ceny, która jest przystępna nawet dla klasy średniej. Przedstawiciele tej klasy stoją przed trudnym wyborem — mieszkania w bloku lub wybudowaniem domu. Kompromisem jest dla nich zabudowa szeregowa, która daje poczucie niezależności oraz swobody. Argumentem, który przemawia za apartamentem w szeregówce, jest z pewnością możliwość posiadania własnego ogródka, który przynosi nieporównywalne możliwości wypoczynku w porównaniu do zwykłego, miejskiego balkonu.

Kontakt z naturą blisko miasta

Największą zaletą zabudowy szeregowej jest jej lokalizacja. Apartamenty Platinium Park II znajdują się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. Zaletą jest cicha i spokojna okolica na uboczu, która gwarantuje wypoczynek od miejskiego zgiełku. Za sprawą wyjątkowej lokalizacji Apartamentów Platinium Park, możesz cieszyć się spokojnym otoczeniem, jak i również korzystać z miejskiego życia. Dobre połączenia komunikacyjnej, rozbudowana infrastruktura, monitoring, liczne tereny rekracyjne — sprawdź wszystkie zalety domów szeregowych w Platinium Park!

Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308