Dlaczego warto zamieszkać w apartamencie? | Platinium Park

Dlaczego warto mieszkać w apartamencie?

Sprawdź apartamenty w Platinium Park II!

Dlaczego warto zamieszkać w apartamencie Platinium Park?

Dlaczego lepiej wybrać mieszkanie w apartamentowcu lub w szeregówce, zamiast w domu z działką? Choć perspektywa posiadania dużej działki i ogromnego domu jest kusząca, dla wielu osób pierwsze problemy zaczynają się już w momencie zakupu działki. Przeczytaj, dlaczego w obecnych czasach znakomitą alternatywą dla domu, stają się apartamenty oraz szeregówki i poznaj ich zalety.

Apartament = niskie koszty!

Cena 1 m2 powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego oddanego do użytkowania w I kwartale 2020 roku wyniosła 4 567 zł - GUS

Nie kupuj działki, zaufaj profesjonalistom!

Przerażają Cię takie pojęcia, jak: media i przyłącza, wymiary oraz księga wieczysta? Jeżeli tak, to zakup działki nie jest dla Ciebie! Jest to czasochłonny proces, który często okazuje się murem nie do przeskoczenia dla chcących wybudować dom. Do problemów związanych z zakupem działki, można zaliczyć małą wiedzę na ten temat, przez to zakup działki może nawet okazać się szkodą finansową. Dotyczy to szczególnie osób o małym doświadczeniu, które kupując działkę nie sprawdzą jej statusu prawnego, który może okazać się on nie do końca uregulowany, co narazi taką osobę na poważne straty. Kolejną przeszkodą mogą okazać się koszty związane z podłączeniem niezbędnych mediów - jest to skomplikowany i kosztowny element, którego potrzebujesz do kolejnych prac na swojej działce.

Sprawdzona ekipa budowlana

Podczas zakupu apartamentu, w większości przypadków inwestorzy korzystają z usług firm budowlanych, dzięki temu nie musisz szukać ekipy na własną rękę. Boisz się nieuczciwy budowlańców? Skorzystaj z oferty Platinium Park i zamieszkaj w nowoczesnym apartamencie! Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu, którą zapewniają nam sprawdzeni fachowcy. Wszystkie nasze realizacje wykonane są zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz projektem. Dokładamy wszelkich starań, abyś wprowadził się do nowego mieszkania w Platnium Park, jak najszybciej! 

Krótszy okres spłaty kredytu

Potrzebujesz kredytu na zakup swojego wymarzonego lokum? Pamiętaj, że zakup apartamentu lub szeregówki wraz z pełnym wyposażeniem okaże się dużo tańszy niż budowa domu wraz z zakupem działki, niezbędnymi pozwoleniami i podłączeniami. Wybierając ofertę Platinium Park, nie musisz martwić się o zagospodarowanie działki - zajmiemy się tym my! Skorzystaj z atrakcyjnej formy finansowania, którą przedstawią Ci nasi doradcy! Oferujemy kompleksową obsługę transakcji zawierającą między innymi: przygotowanie ofert z różnych banków celem wykreowania najkorzystniejszej dla danego nabywcy.

Nowe osiedle w Częstochowie!

Platinium Park to nowa jakość na rynku nieruchomości, to kompromis pomiędzy domem a mieszkaniem w apartamentowcu. To inwestycja o kameralnej zabudowie w nowoczesnym stylu. Mieszkańcy odnajdują tutaj zieleń, ciszę i spokój. Jednocześnie w najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozbudowana infrastruktura handlowa, dzięki czemu wszystko znajdziesz w zasięgu ręki. Skorzystaj z naszej oferty na apartamenty- gwarantujemy Ci zadowolenie!

Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308