Zamieszkaj w nowym domu szeregowym! | Platinium Park

Dlaczego warto mieszkać na zamkniętym osiedlu?

Sprawdź, dlaczego warto zamieszkać na zamkniętym osiedlu Platinium Park

Moda na osiedla zamknięte zaczęła się pod koniec lat 90. Dawniej były synonimem luksusu, a według niektórych przepychu. Jak jest teraz? Osiedla zamknięte budowane są już nie tylko w wielkich miejscowościach, czy na ich obrzeżach. O kupnie apartamentu w takiej zabudowie wciąż marzy wielu, jednak apartamenty szeregowe na takich osiedlach stają się coraz bardziej dostępne, nawet dla mniej zamożnych. Na zamkniętych szeregówkach zacieśniają się więzi, sąsiedzi często pozostają w bliskich relacjach. Nic więc dziwnego, że zwolenników takich nieruchomości wciąż przybywa, a deweloperzy chętnie oferują apartamenty na zamkniętych osiedlach. Bezpieczeństwo, spokój i prestiż — to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl kupującym szeregówki na zamkniętych osiedlach. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się o zaletach nowych apartamentów w Platinium Park na zamkniętym osiedlu.

Strzeżone osiedle domów szeregowych

Największą wartością zamkniętych osiedli domów szeregowych jest możliwość zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom. Wybierając apartament na takim osiedlu, odchodzą problemy związane z nieproszonymi gośćmi, aktami wandalizmu, czy łamaniem przepisów prawa. Ogrodzenie osiedla, które zapewnia Ci deweloper, da Ci poczucie bezpieczeństwa oraz izolacji. Kolejnym argumentem przemawiającym za wybraniem osiedla zamkniętego domów szeregowych jest bezpieczeństwo, które zapewniają kamery monitoringu.

Przyjmuje się również, że na takich osiedlach ludzie mają większe poczucie wspólnoty oraz ich zażyłość mieszkaniowa jest dużo większa, niż na klasycznym blokowisku. Mieszkańcy utrzymują ze sobą duże lepsze relacje. Wpływa zapewne na to poczucie wspólnego dbania o dobro, jakim w tym przypadku jest nieruchomość. Atutem wspólnoty mieszkańców jest możliwość organizowania spotkań towarzyskich oraz inicjowania atrakcyjnych wydarzeń.

Wspólne dbanie o spokój

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem takiego osiedla jest czystość terenu wokół nieruchomości. Mieszkańcy na zamkniętych osiedlach szanują się wzajemnie i nie dopuszczają do rozprzestrzeniania nieczystości. Nie ulega wątpliwości, że osiedle zamknięte to kameralna przestrzeń. Ograniczony ruch samochodowy zapewni Ci spokój, a hala garażowa zapewni miejsce parkingowe, bez konieczności jego szukania. Goście przybywający odwiedzić Twój nowy apartament również będą mieli gdzie zaparkować — w Platinium Park przygotowane zostały specjalne miejsca parkingowe dla Twoich bliskich. Zaletą zamkniętych osiedli szeregowych jest ograniczony ruch pieszy — na takim osiedlu jest wyeliminowany problem z potencjalnymi domokrążcami, czy osobami rozdającymi ulotki.

Apartamenty na osiedlu szeregowym dostarczą Ci również rozrywki. Plac zabaw, ogród, własny taras to tylko kilka z wielu zalet apartamentów w Platinium Park II. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na apartamenty na zamkniętych osiedlach szeregowych skontaktuj się z Platinium Park. W naszej ofercie znajdziesz apartament dopasowany do swoich potrzeb. Zapewnimy Ci również atrakcyjne formy finansowania Twojej nowej nieruchomości w Platinium Park.

Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308