Taras w nowym apartamencie Platinium Park | Platinium Park

Taras w nowym apartamencie Platinium Park

Nowe osiedle w Częstochowie - Platinium Park.

Nie urządziłeś jeszcze tarasu w swojej nowej szeregówce Platinium Park? Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz się, jak zaplanować przestrzeń wokół swojego nowego domu!

Korzystając z naszej oferty, masz do dyspozycji apartamenty, które zostały wyposażone w taras. Domy w zabudowie szeregowej mają ogromną zaletę miejsca, gdzie możemy zrelaksować się promieniach słonecznych. Pomysłem na zaaranżowanie przestrzeni wokół szeregówki jest taras, który może stać się letnim salonem. Jeżeli chcesz stworzyć intymny kąt przy swoim domu — przeczytaj nasz poradnik, w którym zaprezentujemy Ci funkcjonalną aranżację tarasu przy domu szeregowym.

Intymna atmosfera na tarasie!

Chcesz stworzyć zielony taras wokół swojego nowego apartamentu? Pamiętaj, żeby odpowiednio zaplanować przestrzeń wokół tarasu. Jeżeli chcesz stworzyć intymną atmosferę, warto zasadzić przy płocie żywopłot z żywotnika zachodniego odmiany Smaragd. Odpowiednio wymodelowane iglaki po latach stworzą gęstą zieloną ścianę, która odgrodzi Cię od sąsiadów.

Nie chcesz czekać kilku lat, aż urosną tuje w Twoim ogrodzie? Na rynku dostępnych jest obecnie wiele parasoli, markiz oraz parawanów, które nie dość, że odizolują Cię od otoczenia, to jeszcze zapewnią niezbędną ochronę przed słońcem.

Meble na taras w szeregówce

Kawa o poranku w ogrodzie to marzenie wielu. Jeżeli zaopatrzysz się w odpowiednie meble ogrodowe, twój dzień w nowej szeregówce Platinium Park może zaczynać się w urokliwy sposób codziennie! Meble w tarasie to dopełnienie projektu oraz możliwość wzbogacenia otoczenia o sprzyjające miejsce do relaksu, oraz wypoczynku. Dzięki zestawom ogrodowym przyjęcia dla przyjaciół możesz wyprawiać na zewnątrz!

Pamiętaj, aby dopasować meble do stylistyki apartamentu oraz swoich potrzeb. Jeżeli posiadasz dużą rodzinę, która przyzwyczajona jest do wspólnych posiłków — zaopatrz się w zestaw zawierający duży stół ogrodowy z krzesłami. Jeżeli jednak Twój ogród ma być miejscem wypoczynku, warto wybrać wygodny zestaw wypoczynkowy.

Wybierając meble na taras, zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Meble z ratanu, czy polipropylenu będą bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przez cały rok na zewnątrz.

Oświetlenie tarasu w domu szeregowym

Prawidłowo dobrane oświetlenie tarasu podnosi komfort oraz zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej w początkowych etapach projektu uwzględnić różne punkty świetlne w ogrodzie. Uzyskasz to dzięki zastosowaniu zespołu różnych lamp. Niewątpliwą zaletą urozmaiconego oświetlenia jest możliwość kreowania rozmaitych scenografii świetlnych — dopasujesz odpowiednie natężenie światła do posiłku, zabawy, czy odpoczynku na tarasie w apartamencie Platinium Park.

Pamiętaj, aby zaplanować oświetlenie na pierwszych etapach projektu. Dzięki temu unikniesz problemu z nie wystarczającą mocą instalacji elektrycznej, czy za małą ilością gniazdek do podpięcia lamp. Warto pamiętać o zamontowaniu kilku gniazd elektrycznych zewnętrznych, do którego będziesz mógł bez problemu podłączyć niezbędne sprzęty. Rozważne podejście pozwoli Ci na prawidłowe rozmieszczenie lamp na elewacji apartamentu Platinium Park, czy wokół stołu na tarasie w Twojej szeregówce.

Wybierając apartamenty na osiedlu szeregowym Platinium Park, będziesz miał możliwość aranżacji swojego tarasu w dowolny sposób. Jeżeli jesteś zainteresowanyofertą na apartamenty na zamkniętych osiedlach szeregowych skontaktuj się z Platinium Park. W naszej ofercie znajdziesz apartament dopasowany do swoich potrzeb. Zapewnimy Ci równieżatrakcyjne formy finansowania Twojej nowej nieruchomości w Platinium Park.

Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308