Szeregówka od dewelopera | Platinium Park

Szeregówka od dewelopera

Nowe apartamenty w Platinium Park II

Moda na prywatne osiedla trwa już od wielu lat. Mieszkańcom oraz bardziej zależy na modnych, oraz funkcjonalnych apartamentach. Zamknięte osiedla szeregówek stają się elementem architektury miast. W Polsce moda na nie zaczęła się pod koniec lat 90., jednak bliźniaki i szeregówki Polacy budują już od ponad 40 lat. Obecnie wiele z oferowanych mieszkań pochodzi z rynku wtórnego, gdzie można kupić je po atrakcyjnych cenach. Nie zawsze jednak zakup takiego mieszkania się opłaca.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowej inwestycji. Na zamkniętych osiedlach szeregówek masz możliwość integracji społecznej. W takich nieruchomościach sąsiedzi często zacieśniają więzi. Wybierając apartamenty w bliźniaku, masz możliwość korzystania z uroków domu, jakimi są niewątpliwe duża przestrzeń mieszkalna oraz dostęp do własnego tarasu, nie tracąc przy tym dostępu do miejskiego życia.

Na co zwrócić uwagę kupując dom szeregowy od dewelopera? Przeczytaj najnowszy artykuł Platinium Park i dowiedz się, jaki apartament wybrać!

Szeregówka na rynku pierwotnym

Nowy dom od dewelopera to najlepsze wyjście dla osób, które nie mają czasu na poszukiwanie działki, oraz nie chcą zajmować się skomplikowaną budową nowego domu. To rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać w nowym, niewymagającym gruntownego remontu apartamencie. Kim właściwie jest deweloper i czego możemy od niego wymagać?

Deweloper to osoba fizyczna lub prawna, która, która za posiadane środki inwestycyjne buduje różnego typu nieruchomości, to atrakcyjna oferta. Deweloper to przedsiębiorca, który w ramach prowadzonej działalności, sprzedaje Ci apartament w szeregówce.

Od 2012 roku obowiązuje ustawa deweloperska, której zadaniem jest regulacja obowiązków dewelopera. Dzięki niej kupno apartamentu znajdującego się w fazie realizacji nie jest, jak to bywało dawniej, obarczone wysokim ryzykiem nabywcy wynikającym przykładowo z bankructwa firmy deweloperskiej.

Nowa szeregówka? Sprawdź osiedle!

Chcesz zamieszkać na zamkniętym osiedlu szeregówek? Przed podjęciem decyzji zakupowej warto przyjrzeć się planu zagospodarowania i zabudowy osiedla, który jest częścią projektu budowlanego, na podstawie którego Twój deweloper uzyskał pozwolenie na wybudowanie zamkniętego osiedla. Z dokumentacji dowiesz się, o jakości technicznej wybudowanej szeregówki, a także o zagospodarowaniu jej otoczenia. Przed zakupem nowego apartamentu, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, takich jak:

  • Przystanki autobusowe oraz sklepy w pobliżu szeregówki — kupując dom w zabudowie bliźniaczej, zapewne chcesz być blisko centrum i korzystać z uroków miejskiego życia.
  • Układ dróg i dojazdów do apartamentu — szukaj takich mieszkań, które po zakończeniu wszystkich niezbędnych prac, będą znajdowały się blisko głównej drogi.
  • Zagospodarowanie terenów zielonych — sprawdź, czy w okolicy Twojego nowego domu znajdują się tereny zielone, czy będziesz miał dostęp do parków oraz placów zabaw.
  • Osiedlową infrastrukturę — dowiedz się, jakie są plany w stosunku do Twojej okolicy mieszkaniowej — czy nie zostaną umieszczone nad Twoim tarasem kable wysokiego napięcia, czy nie będziesz mieszkał w pobliżu fabryki, czy przepompowni ścieków.

Wszystkie czynniki będą wpływały na komfort użytkowania przez Ciebie apartamentu. Musisz wiedzieć, że powyższe informacje znajdziesz w projekcie zagospodarowania terenu, który jest jednym z elementów projektu budowlanego.

Finansowanie nowego apartamentu

Staranie się o kredyt na kupno nowego apartamentu w szeregówce, należy rozpocząć przed podpisaniem umowy deweloperskiej. W Platinium Park II oferujemy Ci kompleksową obsługę transakcji, która zawiera między innymi przygotowanie ofert z różnych banków dostępny na terenie Polski, w celu wykreowania najkorzystniejszej dla Ciebie oferty.

Platinium Park II poprowadzi za ciebie całą dokumentację wraz z monitoringiem, a także wypłatą kredytu, do samego zakończenia inwestycji. Ważną informacją jest, że wszystkie formalności oraz doradztwa związane z naszą usługą, prowadzone są przez doświadczonych finansistów i pozostają całkowicie bezpłatne.

Apartamenty Platinium Park to nowa jakość na rynku nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy kompromis między domem a mieszkaniem w apartamentowcu. Inwestycja Platinium Park to mieszkania w kameralnej zabudowie w nowoczesnym stylu. Mieszkańcy w naszych nowych apartamentach odnajdują u nas zieleń, ciszę i spokój. Jednocześnie w najbliższej okolicy Częstochowskiej inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozbudowana infrastruktura handlowa, dzięki czemu wszystko znajdziesz w zasięgu ręki.Skorzystaj z naszej oferty na apartamenty- gwarantujemy Ci zadowolenie!


Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308