Mieszkanie w szeregówce na przedmieściach | Platinium Park

Mieszkanie w szeregówce na przedmieściach

Apartamenty w zabudowie szeregowej Platinium Park II

Żyjemy coraz szybciej, dlatego wydaje się, że życie w centrum miasta to luksus. Co ciekawe oraz więcej osób decyduje się na zakup nieruchomości na przedmieściach miasta. Dlaczego tak się dzieje? Domy na przedmieściach kuszą ciszą, spokojem oraz dostępem do natury. Obecnie tereny znajdujące się poza ścisłym centrum są świetnie zurbanizowane — bardzo dobre drogi, dostęp do szybkiej i taniej komunikacji to elementy, które przyciągają nawet największy zwolenników mieszkania w mieście.

Życie na przedmieściach wybierane jest zazwyczaj przez osoby, które poznały już wszystkie zalety i wady mieszkania w mieście oraz chcą zmienić swój styl życia. Uciekają od dużego natężenia ruchu ulicznego, zanieczyszczonego powietrza, hałasu i braku przestrzeni. Takie osoby cenią sobie kontakt z przyrodą — to właśnie na przedmieściach masz stały dostęp do lasów, parków oraz miejsc do aktywnej rekreacji. Kupno apartamentu w zabudowie szeregowej na przedmieściach to świetna decyzja zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin z dziećmi, czy seniorów. Nie zastanawiaj się — wybierz apartamenty Platinium Park!

Zalety szeregówki na przedmieściach

Apartamenty szeregowe na przedmieściach cieszą się coraz większą popularnością. Na wynik tak dużego zainteresowania tego typu zabudową ma zapewne wpływ obecna sytuacja — koronawirus zmienił nasze oczekiwania co do nieruchomości. Teraz coraz chętniej wybieramy apartamenty oddalone od centrum, w których mamy swobodny dostęp do tarasu, bądź ogródka.

Życie poza obszarami ścisłego centrum miasta wiąże się z większą swobodą oraz niezależnością. Dawne problemy, czy to obszarów wiejskich, czy suburbiów — czyli połączenia komunikacyjne, zostały zażegnane. Obecnie przedmieścia są świetnie zurbanizowane — bez problemu dotrzemy do centrum miasta w kilka minut. Apartamenty szeregowe na przedmieściach od deweloperów są pewnego rodzaju kompromisem pomiędzy miejskim życiem a spokojnym wypoczynkiem po pracy.

Poznaj wszystkie zalety mieszkania na przedmieściach:

  • brak korków i miejskiego natężenia ruchu ulicznego
  • mniejsze kolejki w sklepach — dostęp do świeżych i ekologicznych produktów na targowiskach,
  • możliwość własnego ogrodu lub tarasu,
  • pewne miejsce parkingowe przy apartamencie,
  • cisza i spokój,
  • miejsce do rekreacji,
  • czyste powietrze,
  • więcej prywatności
  • większe bezpieczeństwo, dzięki stałej opiece firmy ochroniarskiej.

Niewątpliwą zaletą szeregówek jest fakt, że są tańsze niż mieszkania w apartamentowcach w ścisłym centrum miasta. Często za te same pieniądze możesz kupić dużo większe i lepsze apartamenty w Platinium Park! Niewątpliwą zaletą naszych szeregówek jest to, że mają dostęp do przestronnych tarasów lub ogródków. Sprawdź ofertę Platinium Park!

Apartamenty Platinium Park w Częstochowie

Dlaczego warto wybrać nieruchomość w Częstochowie? W naszym mieście jest dużo terenów zielonych oraz miejsc do rekreacji i wypoczynku. Do najpopularniejszych należy Park Lisiniec, który znajduje się w pobliżu naszych szeregówek. Jako przyszły mieszkaniec Częstochowy będziesz miał też dostęp do wielu atrakcyjnych ścieżek leśnych i rowerowych. Miasto dba o rowerzystów — w ostatnim czasie zostaliśmy wyposażeni w rowery miejskie, z których można korzystać na terenie miasta. Częstochowa może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się między innymi ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Wszystkie obiekty instytucji publicznych znajdują się w niewielkiej odległości odszeregówek Platinium Park II!

Apartamenty Platinium Park to nowa jakość na rynku nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy kompromis między domem a mieszkaniem w apartamentowcu.Inwestycja Platinium Park to mieszkania w kameralnej zabudowie w nowoczesnym stylu. Mieszkańcy w naszych nowych apartamentach odnajdują u nas zieleń, ciszę i spokój. Jednocześnie w najbliższej okolicy Częstochowskiej inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozbudowana infrastruktura handlowa, dzięki czemu wszystko znajdziesz w zasięgu ręki. Skorzystaj z naszej oferty na apartamenty- gwarantujemy Ci zadowolenie!Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308