Twój prywatny skrawek nieba, czyli najlepsze miejsce do zamieszkania w Częstochowie | Platinium Park

Twój prywatny skrawek nieba, czyli najlepsze miejsce do zamieszkania w Częstochowie

Dom w Częstochowie dla rodzin z dziećmi

Wybór lokalizacji, w której zechcemy zamieszkać, ma duży wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Na co więc zwrócić uwagę wybierając nieruchomość?

Powszechnie uważa się, że najważniejsza w wyborze nieruchomości jest lokalizacja. Od niej m.in. zależy codzienny harmonogram dnia i czas dojazdu do pracy lub szkoły. Szukając mieszkania lub domu, warto zwrócić uwagę na pobliską infrastrukturę. Sąsiedztwo przedszkola, sklepów czy przychodni to dla wielu rodzin duży atut. Nie mniej ważna bywa bliskość natury i możliwość pieszych oraz rowerowych wędrówek. Budzący śpiew ptaków jest dużo lepszą perspektywą od ryku silników dochodzącego zza okna. Na szczęście istnieje osiedle, które łączy w sobie wszystkie wspomniane atuty. Przeczytasz o nim w poniższym artykule.

Dom w Częstochowie dla rodzin z dziećmi

Powiększająca się rodzina to dobry moment na rozważenie kupna większej nieruchomości. Marzenie o domu warto zrealizować. Dorastające dzieci będą miały swoje niezależne pokoje, a my z uśmiechem przywitamy każdy poranek we własnej sypialni. Z kolei ogród stanie się miejscem odpoczynku i zabaw całej rodziny. Kameralne osiedle pozwoli wyrwać się od zgiełku miasta, a bliskość natury sprzyjać będzie odpoczynkowi. Dzięki temu całą rodziną w komfortowych warunkach nabierzecie sił na kolejny dzień.

Dodatkowo łatwy dostęp do obszernej infrastruktury tj. sklepów, przedszkoli i szkół sprawi, że organizacja codziennego dnia będzie bardzo prosta. Rozbudowane zaplecze to wygodne rozwiązanie dla rodziny, która chce zamieszkać w Częstochowie. Z kolei osoby, które nie lubią zajmować się pracami przydomowymi, mogą decydować się na dwupiętrową kameralną zabudowę z wydzielonymi mieszkaniami. Taki lokal niesie za sobą multum korzyści, zwłaszcza gdy jest usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji. 

Czym charakteryzuje się najlepsze miejsce do zamieszkania w Częstochowie?

Wyobraź sobie spokojne osiedle z niską kameralną zabudową. Otaczająca zieleń drzew poprawia nastrój, a do tego cisza i spokój przerywane jedynie śpiewem ptaków, pozwolą odpocząć od codziennych spraw. Ogród przeznaczony dla mieszkań usytuowanych na parterze będzie miejscem relaksu, ale także zabaw z dziećmi lub pupilami. Własna działka stanie się oazą spokoju, w której świetnie spędzisz czas o każdej porze roku. Mieszkania na piętrze również skorzystają z bliskości natury. Przestronne tarasy są świetnym miejscem, aby złapać chwilę wytchnienia, poczytać książkę lub zażyć kąpieli słonecznych. 

Uzupełnieniem tej bajkowej scenerii będzie łatwy dostęp do pobliskiej infrastruktury. Sklepy, przedszkola, szkoły, urzędy czy obiekty sportowe znajdujące się w pobliżu pozwolą na korzystanie z dobrodziejstw, jakie daje bliskość miasta. Szybki dojazd do centrum Częstochowy i do drogi DK-1 jest dogodnym rozwiązaniem, które pozwala na dotarcie w dowolne miejsce w krótkim czasie. Ponadto infrastruktura dla dzieci tj. place zabaw czy tereny rekreacyjne zapewnią pożądaną rozrywkę. Z kolei nad bezpieczeństwem mieszkańców osiedla czuwa system monitoringu z kontrolowanym dostępem do części wspólnych.

Dużym udogodnieniem będzie podziemny parking z podgrzewanym wyjazdem. Garażowany samochód jest praktycznie zawsze gotowy do drogi. Z kolei, gdy pojawią się opady deszczu lub śniegu, nie będziemy mieli problemu z wydostaniem się do pracy lub szkoły. Ponadto osiedle przygotowało miejsca postojowe dla gości, które przydają się, gdy odwiedza nas rodzina. Wartym uwagi są rowerownia i wózkownia dostępna dla mieszkańców. Dzięki temu nie trzeba zapychać komórki lokatorskiej, aby przechować zimą jednoślady dla całej familii. 

Wymarzone mieszkanie

Każdy ma swoją wizję idealnego mieszkania. Może właśnie znajdziesz je w częstochowskim Platinium Park. Przestrzenie umożliwiają dowolną aranżację lokalu. Możesz je wykończyć według własnego pomysłu lub przy współpracy z architektem wnętrz. Mieszkania zostały specjalnie wyciszone, abyście mogli delektować się spokojem, a jednocześnie sąsiad ulubioną muzyką kapeli rockowej. Nieruchomości zostały zaopatrzone w obszerne okna, które zapewnią dużą ilość dziennego światła.

Okna wyposażone zostały w grubsze szyby, co podnosi bezpieczeństwo, ale także izolację termiczną. Dzięki temu ubytki cieplne będą znacznie niższe, a to z kolei przełoży się na oszczędności wynikające z tytułu ogrzewania, które wraz z ciepłą wodą pochodzi z sieci. Dodatkowo centralny system zmiękczania wody poprawi jej jakość, co wydłuża eksploatację takich urządzeń jak pralka czy zmywarka. Jest to kolejny detal, który sprawia, że inwestycja Platinium Park jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Czy istnieje najlepsze miejsce do zamieszkania w Częstochowie? Zdecydowanie tak! Być może mieszkanie przy ulicy Kisielewskiego będzie wkrótce należało do Ciebie. Zobacz wizualizację, skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci, jak może wyglądać miejsce, które będziesz nazywać domem.

Platinium Park

Kisielewskiego 48/p>

42-200 Częstochowa


mariott.development@gmail.com


Telefon: +48 501 318 308